Online Diyet

Her geçen gün daha fazla bağlandığımız internet, en önemli iletişim aracımız haline gelmiştir. Bu aracın kullanılması, birçok kolaylığı da beraberinde getirmiş, bilgiye ulaşma sürecini hızlandırmakla birlikte, ürün ve hizmetlere fiziki olarak da ulaşmayı sağlamıştır. Birçok danışmanlık hizmeti gibi kişiye özel olarak verilen online diyet hizmeti de, günümüzde artan obezite ile mücadele açısından oldukça önemlidir.

Diyetixyen olarak, küresel diyetetik konusunda uzman olan kişilerle, beslenme danışmanlığı almak isteyen kişileri bir araya getirdiğimiz platformumuzda, özellikle sağlıklı beslenme çözümleri konusunda toplum sağlığını iyileştirmeye katkıda bulunuyoruz.

Online Diyet danışabileceğiniz diyetisyenler:

Özellikle bebeklik döneminden itibaren gözlenen obeziteyle mücadele etmek için, ömür boyu sürecek olan sağlıklı beslenme sistemini en iyi şekilde planlayabilirsiniz.

Diyetisyen Desteği Neden Önemli?

Kilo verme sürecinde sadece diyetisyen değil, ruh sağlığı uzmanı, tıp hekimi ve çevredeki desteğin de önemi büyüktür.

Herkes için sağlıklı beslenme sorunun çözülmesi, özel bir süreçtir. Bu sürecin en iyi şekilde planlanması için ihtiyacınız olan desteği alacağınız ekip sizi iyi bir şekilde analiz etmeli ve yaşam koşullarınız için en uygun çözümleri üretmektedir.

Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz her türlü beslenme danışmanlığını, Diyetixyen desteği ile online olarak alabilirsiniz. Diyetisyene gidecek vaktiniz ya da cesaretiniz yoksa, online diyet hizmeti size hayatınızı değiştirmeniz için bir destek verebilir.

Diyetisyen desteği olmadan ve kronik sağlık sorunları tespit edilmeden yapılan diyetlerin sağlığınızı riske atmak olduğunu unutmamalısınız.

Hangi Durumlarda Online Diyetisyen Desteği Gerekebilir?

Kilo sorunu yaşayan insanlar, sağlıksız beslendikleri için obezite riskiyle karşı karşıyadır. Obezite sorunu, tüp mide ameliyatı gibi başarılı tedavi teknikleri de gereken bir sorun olduğu için, online diyet hizmeti bu hastalara yönelik değildir.

Ancak herkes, sitemizde kendine özel sağlıklı beslenme programını talep edebilmektedir. Morbite riski bulunan obezitenin tedavisinde ömür boyu sağlıklı beslenme şarttır. Bu yüzden sağlıklı beslenmeyi bir yaşam biçimi olarak tercih edenler için online diyet hizmeti ile diyetisyenlerin listeleri ve sağlıklı yaşam önerilerine ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmek her yaştan insan için en temel ihtiyaçlardan biridir. Ne kadar kaliteli beslenme sağlanırsa, o kadar güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak da kolaylaşmaktadır.

Online Diyet Hizmetlerimiz

Online beslenme danışmanlığı hizmetimiz, Türkiye’nin önde gelen okullarından eğitim almış, diyetisyenler ve beslenme uzmanları tarafından verilen bir hizmettir.

Diyetisyeninizi seçerek, kendiniz için uygun olan programı alabileceğiniz Diyetixyen, size en kısa sürede uzman desteği verecektir. İsterseniz online olarak, isterseniz yüz yüze görüşebileceğiniz diyetisyenlerle kısa sürede ihtiyacınız olan beslenme danışmanlığını alabilirsiniz.

Ziyaretçilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz kişiye ve kuruma özel olarak yapılabilmekle birlikte, herkes için farklı ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanmaktadır. Aşağıdaki hizmetlerimizi online diyet danışmanlığı kapsamında alabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı beslenmek ve ideal kiloda olmak için ne tür yiyecekler tüketmelisiniz, hangi yiyecekleri daha fazla tercih etmeniz gerek uzman diyetisyenlerimizden öğrenebilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen herkese özel bir program hazırlayan uzman ekibimiz, kilo verme ve kilo kontrolü sürecinizi en iyi şekilde planlamanızı sağlayacaktır.

Kilo Kontrolü

Yaş ve genel vücut kitle indeksine uygun olan kiloda kalma ve kilo kontrolünün sağlanması için online diyet randevusu alıp, uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Her yaş için ideal bir kilo kontrolünün sağlanması, online diyet hizmetimizle mümkün olmaktadır.

Kilo Verme

Birçok insanın diyetisyenlerin kapısını aşındırdığı temel konu olan kilo verme sürecini de planlayan ekibimiz, kişiye özel danışmanlık ve takip sistemi ile kilo verme sürecini en iyi şekilde takip etmektedir.

Kronik Hastalıklara Göre Beslenme Danışmanlığı

Hipertansiyon ya da kanser gibi hastalıkların tedavisi için önemli olan beslenme sürecinin planlanması ve bu esnada kilo kayıpları ya da kilo alma teklifleriyle ilgili birçok sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Beslenme danışmanlığı hizmetimiz doğrultusunda yararlanabileceğiniz birçok alternatif paket dahilinde hizmet alabilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Beslenmesi

Bebek ve çocukların beslenmesi için gerekli olan bilgi ve birikimleri paylaşacak olan diyetisyen ekibimiz, sağlıklı beslenme eğitimleri ile bilinçli bir şekilde çocukların beslenmesini sağlayan ebeveynler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede eğitim workshopları ile bebek ve çocuk beslenmesinin de sağlıklı bir temele oturması sağlanır.

Hamilelik ve Hamilelik Sonrası Beslenmesi

Hamilelik ve hamilelik sonrası beslenmesi için gerekli olan planı hazırlayan diyetisyen ekibimiz, fazla kilo almadan eksiksiz bir hamilelik beslenmesi süreci uygulamanızı sağlayacaktır. Sağlıklı beslenmek için bu özel dönemde uzman desteği edinebilirsiniz.

Polikistik Over Beslenmesi

Polikistik over hastalığının şeker ve kilo sorunu nedeniyle kısırlığa yol açması durumunda sağlıklı beslenme diyeti uygulanmaktadır. Diyetixyen ekibi, online diyet danışmanlığı dahilinde PCOS beslenmesi için hizmet vermektedir.

Bu tür bir danışmanlık hizmeti almanız gerektiğinde, muhakkak ihtiyacınız olan beslenme sistemini en iyi şekilde ayarlamanız gerekecektir. Uzman ekibimiz beraberinde yararlanabileceğiniz polikistik over beslenmesi birçok kişi için ideal bir besin planı oluşturmak için oldukça işe yarar bir hizmet olacaktır.

Diyabet ve İnsülin Direnci Beslenmesi

Çağımızın en tehlikeli yiyeceği olan şeker ve türevlerinin katkı maddeleri ile birlikte her yiyeceğin içine dahil edilmesi insanların küçük yaştan itibaren diyabet sorunuyla baş etmelerine neden olmuştur.

Bu hastalığı yaşayan kişiler, doğru beslenme tekniklerini öğrenerek, şeker krizlerini dengeli bir şekilde aşmanın yolunu da öğrenecektir. Her yaşta ayrı bir ihtimam isteyen diyabet beslenmesi için, siz de bizimle iletişime geçerek yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Menopoz Beslenmesi

Kadınların hormonal değişikliklerinin söz konusu olduğu menopoz dönemi beslenmesinde danışmanlık hizmeti almanız gerektiğinde de ekibimiz yardımcı olacaktır. Genel sağlık durumunun tespiti sonrası belirlenecek olan beslenme sistemi ile ihtiyacınız olan sağlık yaşamının en iyi şekilde planlanması sağlanacaktır.

Yeme Bozukluğu Tedavisi

Psikolojik kökenli yeme bozukluklarının tedavisi için hizmetinizde olan sağlık grubuyla tanışmanız için Diyetixyen online diyet danışmanlığı ekibi tedavi sürecini planlama ve kilo kontrolü hizmeti vermektedir.

Çocukluk döneminden itibaren kontrol altına alınan beslenme ve yeme bozukluğu tedavisi için diyetisyen, psikolog ve diğer tıp hekimlerinin desteğiyle organize edilen tedavi sürecinde de ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kilo Aldırma Hizmeti

Sadece kilo vermek değil, kilo almak da büyük bir sorun olabilir. Kilo aldırma hizmetimiz kapsamında yararlanabileceğiniz beslenme sistemiyle, ideal kiloya ulaşırken sağlığınız için uygun olan besinler hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Kilo almak isteyen sporcular için de özel bir beslenme programı dahilinde danışmanlık veren ekibimiz, sağlığınız için en ideal olan kiloda kalmanızı sağlayacaktır.

Beslenme Eğitimi

Kilo sorununuz olmasa da, beslenme konusunda bilinçlenmek istediğinizde size özel workshoplar ve beslenme eğitimleri ile ideal kilonuzu korumanızı sağlayabilirsiniz. Beslenme danışmanlığı konusunda bilgi edinmek istediğinizde, bireysel ya da grup dersleri düzenleyen uzman ekipler, size en yakın lokasyonlarda beslenme eğitimi verecektir.

Diyetixyen ekibi, herkes için kişiye özel beslenme programlarını oluşturmak için tüm sağlıklı yaşam gönüllerine yönelik olarak faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme son yıllarda büyük bir önem kazanmıştır. Firmaların çalışanlarının verimli olması için önemli olan beslenme ihtiyacı her zaman en iyi şekilde planlanmaktadır.

Diyetixyen ekibi, kurumsal beslenme danışmanlığı konusunda kuruma özel menüler oluşturarak, bütçeye uygun bir plan oluşturma konusunda hizmet vermektedir. Özellikle çalışanlarına değer veren kurumların tercihi olan kurumsal beslenme danışmanlığı ve hizmeti ile siz de çağı yakalayarak rakiplerinizden farkınızı gösterebilirsiniz.

Soru - Cevap

Leave a Reply

*Yorumlara cevap verebilmek için hesabınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.