Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları

diyetixyen.com (“Site”) Leylek Teknoloji E-Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yayınlanan üyelere özel bir web sitesidir. Lütfen bu “Kullanım Şartları”nı okuyunuz ve kabul etmediğiniz bir hüküm olduğu takdirde Site’nin kullanımına son veriniz. Site’ye ulaşım ve Site’nin kullanımı bu kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

Diyetixyen, Site ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

diyetixyen.com’un genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Diyetixyen markası ve diğer markalar, www.diyetixyen.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. diyetixyen.com’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

diyetixyen.com’ya girilmesi, Site’nin ya da Site’deki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan diyetixyen.com sorumlu değildir. diyetixyen.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

diyetixyen.com sitenin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Site bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

diyetixyen.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.